JAK ZOSTAĆ ZBAWIONYM I TRAFIĆ DO NIEBA?

KOŚCIÓŁ REVIVAL WROCŁAW

Jak zostać zbawionym i trafić do nieba? jest to jedno z najpoważniejszych pytań w życiu człowieka, które zadaje sobie każda osoba zaraz po uwierzeniu (doświadczeniu) prawdziwego Boga. Niestety nadal wiele osób na tym świecie nigdy nie zadaje sobie tego pytania. Ludzie umierają traktując Jezusa jako ciekawostkę historyczną. Zbawiciel jest jednak bardzo blisko nas. Czeka na szczery krok każdego z nas, na decyzję płynącą prosto z serca.

Jezus mówi do teraz Ciebie: „Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie, pukajcie, a będzie wam otworzone.” Ewangelia Mateusza 7:7

Czy to może być takie proste? Tak. Bóg nie oddał swojego Syna dla Ciebie na śmierć, żeby zbawienie było ukryte przed Tobą!

Jezus powiedział przy rozstaniu się ze swoimi apostołami, że kto uwierzy w Niego i zostanie ochrzczony będzie zbawiony… Widzimy zatem, że człowiek musi wykonać jakieś ruchy by mieć zbawienie. Jednakże czytając Biblię wyraźnie widzimy, że nie chodzi tu o jakieś spełnienie niezbędnego minimum by osiągnąć swoje religijne uspokojenie. Bóg pragnie zawarcia pokoju z człowiekiem, pogodzenia się człowieka z Bogiem. Następnie chce by ta relacja i więź była trwała.

By człowiek chciał poznawać Go i radować się Nim i Jego zbawieniem. Zostajemy zbawieni przy nowym narodzeniu od swoich grzechów i przeszłego życia. Tak stajemy na drogę zbawienia którą idziemy (niesiemy swoje zbawienie) i będziemy zbawieni gdy wytrwamy, dojdziemy do wieczności w Panu czyli w naszym zbawieniu.

JAK TRAFIĆ DO NIEBA?

Uczyń pierwszy krok wiary w swym życiu!

  • pojednaj się (pogódź się) z Bogiem!
  • pogrzeb swe przeszłe życie przez chrzest w Jezusa Chrystusa by stanąć na nowej drodze życia w zbawieniu!
  • przyjmij Ducha świętego!
  • trwaj w Jego ciele z innymi Jego uczniami. Żyj tak z Jezusem a na pewno trafisz do nieba!

SPOTKANIE Z MODLITWĄ O UWOLNIENIE I UZDROWIENIE

Potrzebujesz pomocy z wypędzenie złego ducha?

Najbliższe Spotkanie:

niedziela

GODZINA: 11.00 MIEJSCE: UL. STARGARDZKA 11D WROCŁAW

Jeżeli potrzebujesz pilnej pomocy, przyjedź na spotkanie w najbliższą niedzielę.