Wrocław, ul. stargardzka 11d| w każdą niedzielę o 11:00

MODLITWA O UWOLNIENIE OD LĘKU

KOŚCIÓŁ REVIVAL WROCŁAW

Jeśli potrzebujesz modlitwy o uwolnienie od lęku, zapraszamy Cię do Kościoła Revival we Wrocławiu, gdzie możesz otrzymać darmową pomoc. W naszej wspólnocie wierzymy, że modlitwa i moc Boża mają moc uwolnienia nas od wszelkich niewidzialnych więzów i lęków, które nas trapią. W Kościele Revival zdajemy sobie sprawę, że lęk może być poważnym zagrożeniem dla naszego codziennego życia, ograniczając naszą radość, pokój i możliwość pełnego oddania się Bogu. Dlatego stworzyliśmy przestrzeń, w której możesz doświadczyć Bożego uzdrowienia i uwolnienia od tych trudności.

Nasi duszpasterze i modlitewni pracownicy są gotowi przyjąć Cię z otwartymi ramionami i modlić się wraz z Tobą o uwolnienie od lęku. Wierzymy, że Bóg jest z Tobą na tej drodze i ma moc, aby przemienić Twoje życie. Wspólnie będziemy szukać Jego obecności i zaufać Jego prowadzeniu. Kościół Revival we Wrocławiu to miejsce, gdzie znajdziesz wsparcie i zrozumienie w swojej walce z lękiem. Nasza wspólnota jest otwarta dla wszystkich, którzy pragną doświadczyć Bożej mocy i miłości. Niezależnie od tego, jak ciężkie są twoje obawy, zapewniamy Ci, że nie jesteś sam.

Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego kościoła i skorzystania z darmowej pomocy, która jest dostępna dla wszystkich, którzy jej potrzebują. Będziemy się modlić o uwolnienie od lęku, o pokój serca i umysłu, a także o odnowienie i odkrycie prawdziwego znaczenia życia w Bogu. Jeśli czujesz, że potrzebujesz modlitwy o uwolnienie od lęku, nie wahaj się skontaktować z nami lub przyjść osobiście do naszego kościoła. Chętnie spotkamy się z Tobą, wysłuchamy Twoich potrzeb i pomożemy Ci złożyć modlitwę o uwolnienie.

Niech nasz Kościół Revival we Wrocławiu będzie miejscem, w którym znajdziesz wsparcie, nadzieję i uzdrowienie od lęku. Wierzymy, że Bóg ma wspaniały plan dla Twojego życia i pragnie uwolnić Cię od wszelkich niewidzialnych więzów. Przyjdź i doświadcz Jego miłości i mocy, która przewyższa wszelki lęk.

SPOTKANIE Z MODLITWĄ O UWOLNIENIE I UZDROWIENIE

Potrzebujesz pomocy z wypędzenie złego ducha?

Najbliższe Spotkanie:

14 Października 2023 oraz każda niedziela

GODZINA: 11.00 MIEJSCE: UL. STARGARDZKA 11D WROCŁAW

O UWOLNIENIE I UZDROWIENIE MODLIMY SIĘ TAKŻE W KAŻDĄ NIEDZIELĘ PO SPOTKANIU:
GODZINA: 11.00 MIEJSCE: UL. STARGARDZKA 11D WROCŁAW

MASZ PYTANIE?

UWOLNIENIE OD LĘKU

KOŚCIÓŁ REVIVAL WROCŁAW

Czy kiedykolwiek doświadczyłeś w swoim życiu lęku? Każdy na pewno kiedyś tego doświadczył. Jednak to, w jaki sposób poradzisz sobie z duchem strachu, będzie decydującym czynnikiem o tym, czy odniesiesz zwycięstwo, czy przegrasz. Lęk cicho szepcze ci, że sytuacja, z którą się spotykasz, jest nie do pokonania lub wyzwanie, które przed tobą nigdy nie zostało pokonane, więc wszystko może nadal działać przeciwko tobie. Musisz zrozumieć, czym jest strach, jak działa przeciwko tobie i jak wznieść się ponad niego.

CZYM JEST LĘK?

Jak opisałbyś lęk? Jest to narzędzie używane przez diabła do tworzenia nieszczęścia w twoim życiu i ostatecznie do zniszczenia twojego życia. Zaczyna się jako myśl i ostatecznie prowadzi do emocji, które trzymają nas w niewoli. To następnie próbuje manipulować tobą w kierunku głupich działań, a nawet powstrzymuje cię przed podjęciem odważnego kroku i zrobieniem czegoś, co zmieniłoby twoją sytuację i przyniosłoby chwałę Bogu. Mówiąc prościej, strach powstrzymuje Cię i uniemożliwia urzeczywistnienie Twoich życiowych marzeń. Bożym pragnieniem jest, abyś chodził w wierze. W chwili, gdy zdecydujesz się żyć w wierze w Boga, zaczniesz doświadczać spełnienia, zadowolenia, pokoju i radości w swoim sercu. W Księdze Przysłów 23:7 Biblia mówi: „jak człowiek myśli w swoim sercu, taki jest”. Niezależnie od tego, jak myśli twój umysł, wpłynie to na twoje reakcje i postęp. Zaufaj Bogu, myśl pozytywnie i pokonaj wszelkie przeciwności.

CZY DUCH LĘKU CIĘ POWSTRZYMUJE?

Ile razy zastanawiałeś się, czy postępujesz właściwie, czy podejmujesz właściwą decyzję? Czy jesteś wśród wielu ludzi pobłogosławionych wielkimi darami i talentami od Boga, ale nie robisz z nich użytku, ponieważ raz spróbowałeś i zawiodłeś? Wiele osób żyje w frustracji, ponieważ pozwala, by strach nad nimi panował. W końcu żyją życiem zupełnie innym niż to, które Bóg dla nich zaplanował.

NIECH CHRYSTUS PRZEJMIE WŁADZĘ

Pozwól Chrystusowi wejść do twojego życia i zajmij się nim. Kiedy Chrystus przejmuje władzę, zastępuje twój strach wiarą w Niego, usuwa wszelkie wątpliwości i przekształca cię w nową i skupioną istotę. Otwiera oczy na Twój cel w życiu i umiejętnie prowadzi Cię do spełnienia, nieustraszenie! Kiedy studiujesz Słowo Boże i medytujesz nad nim, będziesz w stanie wyraźnie wskazać lęki, które cię powstrzymują i konsekwentnie wznieść się ponad nie przez Chrystusa w tobie. Twój cel stanie się wtedy jasny i gotowy, abyś zrobił kolejny krok w kierunku spełnionego życia.

ZŁÓŻ SWOJĄ WIARĘ W BOGA, A NIGDY SIĘ NIE POMYLISZ

Ilekroć pozwalasz duchowi strachu rządzić twoim życiem, stajesz się niewolnikiem życia pełnego przeciętności, bólu i żalu. W końcu żyjesz tak, jakbyś był zamknięty w klatce. Kiedy studiujesz słowo Boże, przy wielu okazjach spotkasz się ze zwrotem „nie lękaj się”. Biblia nakazuje ci wierzyć w Boga, zrzucić na Niego wszystkie swoje ciężary i wierzyć, że ma dla ciebie dobre plany. Biblia w Jozuego 8:1 mówi: „I rzekł Pan do Jozuego: Nie bój się, ani się nie lękaj; weź ze sobą cały lud wojenny i wstań, idź do Aj. Oto oddaję w twoje ręce króla Aj i jego lud, i jego miasto i jego ziemię”. Było to mocne zapewnienie dla Jozuego, że na każdym kroku Bóg rządził. W ten sam sposób Bóg jest odpowiedzialny za twoje przeznaczenie, nie bój się! Ponieważ Bóg jest wszechwiedzący, już rozumie, że strach jest problemem, z którym zawsze się stykasz. To dlatego nie potępia cię, kiedy się boisz. Wszystko, czego On chce, to uwolnienie cię z tej niewoli. Ilekroć Bóg nakazuje: „Nie bój się”, idzie naprzód, aby zapewnić cię, że będzie tam, aby przeprowadzić cię przez wszystko. Przypomina ci, że jest Bogiem i panuje ponad wszystkim innym. Bóg już dał ci moc przezwyciężenia strachu . Strach przykuwa cię do zwykłego i niespełnionego życia. Zaufaj Bogu i pozwól Mu dać ci siłę do przezwyciężenia wszelkich przeszkód spowodowanych przez strach. Ilekroć przezwyciężasz strach, otwierasz drzwi na świeży, wyższy i piękniejszy początek swojego życia.

JAK PRZEZWYCIĘŻYĆ DUCHA STRACHU

1. Nazwij swoje obawy

Kiedy decydujesz się nazwać swoje lęki, odbierasz im ich moc. Zrób krok wiary i nazwij ich przed Bogiem w swojej modlitwie i odzyskaj nad nimi władzę. Uczyń je nieistotnymi, nazywając je i umieszczając imię Jezusa, imię, które jest ponad wszelkim innym imieniem, ponad nimi.

2. Trzymaj się Bożych obietnic

Biblia mówi, że słowo Boże jest jak młot, który kruszy skałę na kawałki. Czytaj i medytuj nad tym. Pozwól, aby Jego obietnice żyły w tobie i przekształciły cię w świeże stworzenie, gdy przełamuje wszelki duch wątpliwości i strachu z twojego życia.

3. Oddaj swoje obawy Bogu

Obawy, które powstrzymują cię od urzeczywistniania swojego potencjału i życia zgodnie z Bożym celem, powinny być rzucone Jezusowi. Oddaj je jeden po drugim. Oddaj je Bogu w prostej modlitwie . Módlcie się dalej z serca i odpuśćcie.

4. Wyobraź sobie swój sukces

Dzięki sile wyobraźni możesz wpływać na wyniki sytuacji. Rozpocznij swoją historię sukcesu, wizualizując sukces w swoim umyśle. Jeśli to możliwe, weź kartkę papieru i zanotuj w prostym formularzu wizję sukcesu w swoim życiu.

5. Podejmij działanie

Powstań w wierze i zrób krok wiary w kierunku swoich marzeń. Możesz napotkać wyzwania, ale trzymaj głowę wysoko. Odpocznij, jeśli musisz, ale nie poddawaj się.

CZYM JEST MODLITWA O UWOLNIENIE OD LĘKU?

Co mówi Pismo? „Nie znajdzie się wśród was nikogo, kto przepuszcza swego syna lub córkę przez ogień, kto używa wróżbiarstwa, obserwatora czasu, zaklinacza, wiedźmy, zaklinacza, doradcy duchy rodzinne, czarnoksiężnik lub nekromanta, gdyż wszyscy, którzy to czynią, są obrzydliwością dla Pana i z powodu tych obrzydliwości wypędza ich Pan, Bóg twój, sprzed ciebie” ( Pwt 18:10-13 ).

Zobacz także czym jest opętanie i modlitwa o uwolnienie.

 

„Albowiem nie walczymy z ciałem i krwią, ale z księstwami, z władzami, z władcami ciemności tego świata, z niegodziwością na wyżynach” ( Efezjan 6:12 ). „… spotkało go dwóch opętanych przez diabły, wychodzących z grobów, bardzo zaciekłych, aby nikt nie mógł przejść tą drogą… I rzekł do nich: Idźcie. A kiedy wyszli, t weszli w stado świń, a oto całe stado świń zbiegło gwałtownie w dół stromego miejsca do morza i zginęło w wodach” ( Mt 8:28 b, 32 ). „Przybyło też mnóstwo z okolicznych miast do Jerozolimy, sprowadzając chorych i tych, na które dokuczały duchy nieczyste, i wszyscy zostali uzdrowieni” ( Dz 5,16 ). „Teraz jawne są uczynki ciała, to jest: cudzołóstwo, wszeteczeństwo, nieczystość, lubieżność, bałwochwalstwo, czary, nienawiść, sprzeczki, naśladowania, gniew, spory, bunt, herezje, zawiści, morderstwa, pijaństwo, hulanki i tym podobne na przykład: z tego, o czym wam mówię wcześniej, jak wam też powiedziałem w przeszłości, że ci, którzy tak postępują, nie odziedziczą królestwa Bożego” ( Gal. 5:19-21 ). Oznaki aktywności demonów Następujące obszary mogą pomóc ci rozpoznać potrzebę uwolnienia się od demonicznego ucisku, opętania lub więzów ciała (grzechu):

  1. Przymus znęcania się nad zwierzętami lub ludźmi;
  2. Perwersja seksualna i niemoralność (homoseksualizm, molestowanie itp.);
  3. Przymus nadużywania swojego ciała (narkotyki, alkohol, obżarstwo, nadużywanie lub nadużywanie innych substancji itp.);
  4. Poszukiwanie wiedzy duchowej poprzez religie Wschodu i inne fałszywe grupy religijne (TM, joga, humanizm itp.);
  5. Zaangażowanie w praktyki okultystyczne (wróżenie, satanizm itp.);
  6. Stres psychiczny lub ucisk (lęk, strach, złość, dezorientacja itp.);
  7. Zaburzenia psychiczne (rozdwojenie i wielorakie osobowości, paranoja itp.);
  8. Zaburzenia fizyczne mogą być spowodowane przez demony ( Mt 9:32, 33 );
  9. Brak wolności lub radości w Panu (niewola duchowa);
  10. Niezdolność lub ciągła odmowa pokuty za grzech, chociaż wiesz, że grzeszysz (bunt).

Zobacz fragmenty Biblii w Referencjach / Praca domowa oraz w słowniku biblijnym i konkordancji, aby zapoznać się z powyższymi przykładami. Jeśli masz trudności z rozeznaniem swojego problemu, zwróć się o pomoc do lokalnego pastora, starszego zboru lub doradców chrześcijańskich, którzy pomogą ci rozeznać twoje potrzeby oraz będą mogli doradzać i modlić się z tobą. Jaka jest odpowiedź Boga? „Duch Pański jest nade mną, ponieważ namaścił mnie, abym głosił ewangelię ubogim; posłał mnie, abym uzdrowił złamane serca, abym głosił wyzwolenie jeńcom i odzyskanie wzroku niewidomym, aby wyzwól zmiażdżonych, aby głosili rok łaski Pana” ( Łk 4,18-19 ). To proroctwo dotyczące Mesjasza wypełniło się w Chrystusie, a autorytet tutaj wspomniany został przekazany chrześcijanom ( Mk 16:17 ). Jezus przyszedł uwolnić tych, którzy byli zniewoleni przez demony. „Albowiem każdy, kto będzie wzywał imienia Pańskiego, będzie zbawiony” ( Rzymian 10:13 ). 

Termin „zbawiony” lub „zbawienie” obejmuje twoje zdrowie duchowe, fizyczne i psychiczne. Musisz szczerze modlić się do Pana, aby przebaczył ci twoje grzechy, oczyścił cię, był twoim Zbawicielem i Panem i ochrzcił (napełnił) cię Duchem Świętym ( I Jana 1:8, 9 ; Jana 1:12 ; Łukasza 11: 13 ; Dz 1:8 ). Duch Święty da ci moc przezwyciężenia niewoli, aktywności i wpływu demonów. Będziesz wolny. Możesz doświadczyć obfitego, pełnego, sensownego życia z radością i celem, jakiego Bóg dla ciebie pragnie ( Ew. Jana 10:10 ). Jeśli nie możesz modlić się o zwycięstwo Po pierwsze, musisz się upewnić, że twój problem nie jest z twojej strony cielesny, umyślny. Zrób śmiały, nieustraszony inwentarz siebie. Musisz wybrać, komu będziesz służyć; ego i cielesne pożądanie, szatan czy Bóg? Pokutujcie za wszystkie grzeszne pragnienia. Wyrzeknij się grzechu i grzeszności oraz jego zakorzenionych nawyków. Oddaj się Chrystusowi z determinacją i determinacją. Kiedy pokutujesz i poprosisz o przebaczenie, przyjmij Boże zapewnienie, że jesteś dzieckiem Bożym i otrzymałeś przebaczenie. Jeśli potrzebujesz dalszej pomocy, starsi zboru mogą się modlić i usługiwać ci ( Jakuba 5:14,15 ). 

Jak możesz pozostać wolnym? Nie możesz uznać złego ducha za zmarłego ani ukrzyżować złego ducha. Ani nie możesz wyrzucić ciała. Musisz ukrzyżować ciało ( Galacjan 2:20 ) i jego pragnienia oraz wyrzucić złe duchy ( Jakuba 4:7 ). Kiedy demony lub złe duchy są wyrzucane, potrzebujesz czegoś, co je zastąpi, aby nie powróciły ( Ew. Mateusza 12:43-48 ). Możesz być pewien zwycięstwa nad demonami, jeśli przyjąłeś Jezusa jako Zbawiciela i Pana ( Ew. Jana 1:12 ) i przyjąłeś chrzest Duchem Świętym ( Dzieje Apostolskie 1:8 ). Duch Święty prowadzi cię do prawdy, wzmacnia cię i wstawia się za tobą. Daje ci również dary duchowe, takie jak rozeznawanie duchów, dla dobra twojego i innych ( 1 Kor 12 ; Mk 16:9-20 ). Kiedy otrzymasz Bożą naturę, cechy twojej cielesnej natury (takie jak nieodpowiedzialne zachowanie, duma i brak miłości) zostaną zastąpione owocem Ducha ( Galacjan 5:22,23 ). Twoją największą potrzebą jest ciągłe studiowanie Słowa Bożego. Medytuj nad Biblią dniem i nocą ( Jozuego 1:8 ), aby założyć całą zbroję Bożą, abyś mógł skutecznie zwyciężyć siły zła ( Efezjan 6:10-18 ). Jezus odpowiedział szatanowi Słowem Bożym ( Łk 4,1-13 ). Możesz zrobić to samo. Módlcie się bez wytchnienia ( I Tesaloniczan 5:17 ) i przystąpcie do społeczności lokalnego kościoła dla dalszej służby ( Hebrajczyków 10:25 ).