Wrocław, ul. stargardzka 11d| w każdą niedzielę o 11:00

SZKOŁA UWOLNIENIA 2023

KOŚCIÓŁ REVIVAL WROCŁAW

"Królestwo Boże bowiem przejawia się nie w słowie, ale w mocy." 1Kor 4:20

Rozpocznij służbę uwolnienia w swoim kościele!

Jezus uwalniał ludzi od złych duchów i demonów. Potem dał Ducha Świętego swoim uczniom, czyli Kościołowi – swojemu ciału na Ziemi, aby kontynuował niszczenie królestwa ciemności i manifestowanie Królestwa Bożego, które jest już w nas.

Królestwo Boże

JEST JUŻ W NAS!

Bycie świadkiem Pana Jezusa Chrystusa to nasze (wierzących) zobowiązanie, a wypędzanie złych duchów to podstawowa umiejętność ucznia Jezusa. Wolność i uwalnianie innych się nam należy, ale Szatan okłamał chrześcijan, że:

  • jest to niebezpieczne,
  • to już przeminęło
  • i w ogóle demony nie istnieją, a już na pewno nie w chrześcijanach.

"Głosząc Królestwo Boże i nauczając tego, co dotyczy Pana Jezusa Chrystusa, ze wszelką odwagą i bez przeszkód."

Dzieje Apostolskie 28:21

Chcemy to odwrócić i jesteśmy gotowy przyjechać do Twojego kościoła, aby zwrócić Wam tę wiedzę i umiejętności do pracy dla Królestwa Bożego.

"Królestwo Boże bowiem to nie pokarm i napój, ale sprawiedliwość, pokój i radość w Duchu Świętym." Rzymian 14:17

Jezus chce wolności najpierw dla swojego Kościoła. Dlatego w pierwszej kolejności pomodlimy się o Wasze osobiste problemy duchowe, a Duch Święty napełni Was swoim pokojem, miłością i radością. Złe duchy odejdą od Was, abyście mogli w spokoju uczestniczyć w dalszej części.

Harmonogram

SZKOŁA UWOLNIENIA 2023

"Abyście postępowali w sposób godny Boga, który was powołał do swego Królestwa i chwały."
1 Tesaloniczan 2:12

Jeżeli jesteś pastorem lub liderem Kościoła, który wierzy, że Duch Święty chce Was uwolnić, rozpalić, tchnąć w Was życie na nowo i wyposażyć w swoje obietnice, tylko jeszcze nie wiecie jak to otrzymać – skontaktuj się z nami, pomożemy Wam.

Dla kogo?

  • kościoły
  • grupy i kościoły domowe

Grupa powinna mieć minimum 10 osób.

Co, jak i kiedy?

Pierwszy krok
#1
Skontaktujemy się przez telefon lub online i wstępnie omówimy warsztaty.
Pierwszy krok
Termin
#2
Umówimy konkretny termin, czyli którąś sobotę w kalendarzu oraz zaplanujemy cały dzień.
Termin
Ten dzień
#3
Zaczniemy od wczesnych godzin teorią i nauczaniem, którego nie usłyszysz na co dzień, a po przerwie obiadowej już do wieczora zajmiemy się praktyką i wyposażaniem!
Ten dzień
Kontynuacja
#4
Dalej będziecie wzrastać w tym i uczyć się jak uczniowie Jezusa, a my będziemy w kontakcie lub jeśli będzie taka potrzeba, przyjedziemy znów dla kolejnej, większej grupy.
Kontynuacja
Kontakt
#5
To ten czas!
Kontakt

SPOTKANIE Z MODLITWĄ O UWOLNIENIE I UZDROWIENIE

Potrzebujesz pomocy z wypędzenie złego ducha?

Najbliższe Spotkanie:

15 KWIETNIA 2023

GODZINA: 11.00 MIEJSCE: UL. STARGARDZKA 11D WROCŁAW

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń:

516 494 821 lub 514 398 613

O UWOLNIENIE I UZDROWIENIE MODLIMY SIĘ TAKŻE W KAŻDĄ NIEDZIELĘ PO SPOTKANIU:
GODZINA: 11.00 MIEJSCE: UL. STARGARDZKA 11D WROCŁAW

oraz

ONLINE W KAŻDĄ ŚRODĘ O 21:00

MASZ PYTANIE?

KIM JEST EGZORCYSTA?

KOŚCIÓŁ REVIVAL WROCŁAW

Egzorcysta to osoba, która potrafi wypędzać z ludzi demony. Tak w najprostszy sposób można zdefiniować tą osobę. Egzorcysta wypędza demony mocą Bożą, czyli mocą Jezusa Chrystusa i Jego autorytetem. Egzorcysta to nazwa, którą potocznie nazywa się chrześcijan, którzy praktykują służbę uwalniania ludzi od złych duchów. W Biblii możemy zobaczyć jak Jezus osobiście wypędzał demony z ludzi, a później dał tą moc swoim uczniom. Po śmierci Jezusa na krzyżu i Jego zmartwychwstaniu służbę tą kontynuowali uczniowie Jezusa potocznie nazywani chrześcijanami. Dzieje Apostolskie podają wiele przykładów gdzie manifestujący się duch był wypędzany z człowieka nakazem apostoła Piotra lub Pawła.

CO ROBI EGZORCYSTA?

Egzorcysta nakazuje opuścić demonowi lub wielu demonom człowieka w imię Jezusa podczas specjalnej modlitwy o osobę, która przychodzi do Boga z prośbą o uwolnienie od złych duchów. To jest główny cel tej służby. Modlitwa ta nazywana jest często egzorcyzmem. Egzorcyści praktykują swoją służbę w kościele i poza kościołem. Najważniejsze w tym wszystkim jest całkowite uwolnienie osoby oraz przeprowadzenie tej osoby do Jezusa, aby już nigdy te demony nie wróciły. Uwalnianie i wypędzanie demonów nie jest praktyką, którą można wykonać samodzielnie lub bez odpowiedniego przygotowania. Biblia daje jeden warunek – posiadanie Mocy Bożej w sobie.

KIEDY DO EGZORCYSTY?

Do egzorcysty należy się udać w momencie, gdy w swoim życiu zauważymy niepożądane działanie szatana. Wiele osób lekceważy symptomy bycia pod wpływem działania złych duchów, traktując głosy w głowie, wizje czarnych postaci i wiele innych elementów jako problem natury psychicznej. W większości jednak symptomy te świadczą o obecności demona w ciele człowieka. Nie trać czasu i przyjedź jak najszybciej do nas, gdy zauważysz coś niepokojącego w swoim życiu. Demony same nie wyjdą z człowieka, bez względu na czynności, które się samodzielnie wykona. Bez obecności Jezusa i Jego autorytetu nikt nie jest w stanie wykonać ezgorcyzm.

ILE KOSZTUJE EGZORCYSTA?

Usługi egzorcysty są bezpłatne. Służba dla Królestwa Bożego jest bezpłatna. W naszym kościele pomagamy każdemu, nie oceniając i nie osądzając nikogo. Pieniądze, ani datki nie są wymagane do tego, aby posługujący w tej służbie pomodlił się za ciebie. Nie pozwól, aby ktokolwiek kazał Ci zapłacić za modlitwę, od razu możesz się domyślić, że taka osoba nie działa w służbie bożej.